Boyfriend´s clothesZdravým všetkých! V prvom rade ďakujem za všetky skvelé pozitívne ohlasy, naozaj sa veľmi veľmi teším :)

Čo sa týka outfitu, bol fotený v čase, keď bolo na Slovensku až nezdravo teplo. V takomto období by som najradšej stále nosila na sebe obrovské vzdušné veci alebo čo najkratšie oblečenie. Preto som si dopriala takýto crop top, v ktorom sa cítim pohodlne a veľmi príjemne. Frajer má doma milión košieľ a špeciálne túto jednu akosi nenosil, tak mi ju dal. Odstrihla som dlhé rukávy a nosím ju! Fakt baby, skôr ako zanadávate nad Vašou skriňou, že si zase raz ráno nemáte čo obliecť, mrknite očkom aj do chlapského šatníka, ak máte takú možnosť. Aj mužské veci, ktoré sú omnoho väčšie ako tie naše môžu vyzerať na žene super, keď sa dobre zladia. Vo všeobecnosti sa riadim starým známym pravidlom, že keď je jeden prvok v outfite veľký, ostatok by mal ostať obtiahnutý, aby človek nevyzeral, že práve stratil 50 kg zo svojej váhy :D
Plus chlapská košeľa a vysokánske vysokááánske opätky, no nehovorte mi, že to nie je aspoň trochu sexi :) 

Ďalšou vecou, ktorú by som v tomto slnečnom období vypichla, je táto vojenská čiapka (tiež od Jaja). Je nezvyčajná, maskáčová  a celý outfit akosi rozbíja a na žene vyzerá, myslím si, nezvyčajne a originálne. Napadlo mi, že takýchto pokrývok na hlavu musím mať viacej. Zašla som teda do second handu a (zase raz) som našla brutálne kúsky! Staré old school šiltovky s rovným šiltom alebo klobúky... Uvidíte v ďalšom New in poste.

Inšpirujte sa a hľadajte vo frajerovej alebo otcovej skrini. Fakt to stojí za to :) Možno oni na oplátku si zasa oblečú niečo z tej Vašej skrini a budete mať doma aspoň srandu :)


Shirt, hat from my boyfriend
Crop top - ?
Pants - Second hand
Heels - Boohoo.com
Sunglasses - Ray Ban Aviator
Bag - Second Hand